Etap Kubka Rossii po triatlonu sredi lyubiteley. IRONSTAR 113 KAZAN 2016 → IRONSTAR 113. Relay

Results  and  checkpoints  (68 participants)

# Number Category Swim 1.93 km 1st Transition Bike 90 km 2nd Transition Run 21.1 km Result Absolute rank Gender rank Category rank Status
1 IRONDEER (Kolomiytsev Andrey (1988) / Bakulov Fedor (1984) / Bondar Dmitry (1988)) 1041
Мужские
00:31:23.06
00:31:23.06
00:01:54.33
00:33:17.39
02:11:36.99
02:44:54.39
00:01:40.66
02:46:35.05
01:15:26.53
04:02:01.59
04:02:01.59 1 1 1 Q
2 116 (Nogumanov Ravil (1968) / Bespalov Alexander (1981) / Kashapov Renat (1983)) 1062
Мужские
00:33:55.34
00:33:55.34
00:02:29.62
00:36:24.96
02:18:47.61
02:55:12.58
00:02:02.76
02:57:15.34
01:06:59.49
04:04:14.83
04:04:14.83 2 2 2 Q
3 TERMINATORLAR (Maksumova Elina (1995) / Mikhalev Anton (1986) / Rybakov Ruslan (1994)) 1067
Смешанные
00:27:59.54
00:27:59.54
00:01:52.67
00:29:52.22
02:17:56.83
02:47:49.05
00:01:44.94
02:49:34.00
01:16:37.39
04:06:11.39
04:06:11.39 3 1 1 Q
4 Tsiklon/Cycleon (Kudinov Yuriy (1979) / Belskikh Igor (1976) / Chuchko Anton (1981)) 1022
Мужские
00:26:54.79
00:26:54.79
00:01:43.61
00:28:38.40
02:18:51.39
02:47:29.80
00:01:45.15
02:49:14.96
01:17:30.25
04:06:45.21
04:06:45.21 4 3 3 Q
5 Brave&Batty (Matuzani Tatiana (1983) / Blagikh Pavel (1986) / Svirin Aleksey (1969)) 1011
Смешанные
00:32:42.72
00:32:42.72
00:01:57.75
00:34:40.48
02:13:54.25
02:48:34.73
00:01:48.67
02:50:23.40
01:23:41.69
04:14:05.10
04:14:05.10 5 2 2 Q
6 TriTat (Leonov Vladimir (1977) /Yangirov Vadim (1987)/Minchenko Igor(1985)) 1049
Мужские
00:33:56.00
00:33:56.00
00:01:52.32
00:35:48.33
02:17:01.31
02:52:49.65
00:01:36.58
02:54:26.23
01:21:43.86
04:16:10.10
04:16:10.10 6 4 4 Q
7 silnye duhom (Polskiy Vladmir (1971) / Seldemirov Aleksandr (1980) / Burlakov Sergey (1971)) 1019
Параатлеты
00:41:12.58
00:41:12.58
00:02:08.53
00:43:21.12
02:28:19.73
03:11:40.85
00:02:22.00
03:14:02.85
01:03:31.89
04:17:34.75
04:17:34.75 7 5 1 Q
8 Swiftman (Shishkin Pavel (1979) / Rudin Andrei (1977) / Korchyemkin Yuriy (1979)) 1063
Мужские
00:30:56.42
00:30:56.42
00:01:30.80
00:32:27.23
02:20:11.72
02:52:38.95
00:01:53.65
02:54:32.61
01:24:16.33
04:18:48.95
04:18:48.95 8 6 5 Q
9 Proizvodstvennoe ob'edinenie Mayak I quot (Sannikov Anton (1970) / Kudinov Vasiliy (1983) / Bedryagin Igor (1971)) 1025
Мужские
00:26:36.48
00:26:36.48
00:01:35.08
00:28:11.56
02:25:39.55
02:53:51.12
00:01:52.83
02:55:43.95
01:28:06.34
04:23:50.29
04:23:50.29 9 7 6 Q
10 Odintsovskie lyzhniki (Timofeev Konstantin (1973) / Rasskazov Pavel (1980) / Devyatyarov Mikhail (1985)) 1060
Мужские
00:39:50.75
00:39:50.75
00:02:44.19
00:42:34.95
02:20:01.20
03:02:36.15
00:02:07.70
03:04:43.86
01:19:44.98
04:24:28.85
04:24:28.85 10 8 7 Q
11 Voiny Drakona (Gazizov Timur (1989) / Valeev Salavat (1974) / Fakeev Vadim (1969)) 1021
Мужские
00:30:08.03
00:30:08.03
00:01:48.18
00:31:56.22
02:31:57.93
03:03:54.15
00:01:47.58
03:05:41.73
01:19:05.31
04:24:47.05
04:24:47.05 11 9 8 Q
12 Echpochmak Lavers (Milevcic Filip (1989) / Popov Sergey (1983) / Gaisarova Alina (1987)) 1023
Смешанные
00:30:10.90
00:30:10.90
00:01:55.88
00:32:06.79
02:15:08.48
02:47:15.27
00:02:07.64
02:49:22.92
01:42:47.46
04:32:10.38
04:32:10.38 12 3 3 Q
13 IRONSTAR + I LOVE RUNNING DUBAI (Kitsenko Eduard (1965) / Mustafin Rinat (1979) / Smirnova Marina (1986)) 1035
Смешанные
00:31:42.06
00:31:42.06
00:02:18.19
00:34:00.26
02:39:51.43
03:13:51.69
00:02:07.39
03:15:59.08
01:18:48.03
04:34:47.11
04:34:47.11 13 4 4 Q
14 FIX (Galimov Arthur (1997) / Beliaev Gleb (1988) / Murtazin Ralif (1994)) 1040
Мужские
00:28:41.94
00:28:41.94
00:01:42.59
00:30:24.53
02:33:23.45
03:03:47.99
00:01:52.18
03:05:40.17
01:29:46.28
04:35:26.46
04:35:26.46 14 10 9 Q
15 SAP CIS Triathlon Team (Stanevich Oksana (1988) / Rudlevskiy Pavel (1981) / Starikov Nikolay (1983)) 1045
Смешанные
00:32:41.28
00:32:41.28
00:02:02.33
00:34:43.62
02:32:18.16
03:07:01.79
00:01:47.09
03:08:48.88
01:28:16.49
04:37:05.38
04:37:05.38 15 5 5 Q
16 S.A.Ricci Triathlon Team (Zhidkov Dmitriy (1982) / Bogdanov Aleksey (1981) / Yanshevskiy Pavel (1979)) 1001
Мужские
00:35:23.86
00:35:23.86
00:02:48.39
00:38:12.26
02:23:21.34
03:01:33.60
00:01:57.97
03:03:31.58
01:36:52.13
04:40:23.71
04:40:23.71 16 11 10 Q
17 Adamant (Gaeva Daria (1980) / Kuznetsov Andrey (1987) / Lisapov Vitaly (1986)) 1052
Смешанные
00:37:26.85
00:37:26.85
00:02:34.66
00:40:01.51
02:30:25.68
03:10:27.20
00:01:38.70
03:12:05.90
01:29:08.11
04:41:14.01
04:41:14.01 17 6 6 Q
18 Sinergia Sports Team (Khabibullin Danil (1987) / Platonov Igor (1988) / Timbakov Marat (1980)) 1002
Мужские
00:29:36.26
00:29:36.26
00:02:13.59
00:31:49.86
02:36:25.80
03:08:15.67
00:02:12.67
03:10:28.34
01:33:55.43
04:44:23.77
04:44:23.77 18 12 11 Q
19 SberStars&Slava (Kirsanova Svetlana (1983) / Ostrovskiy Svyatoslav (1979) / Petukhov Maksim (1987)) 1020
Смешанные
00:35:11.40
00:35:11.40
00:02:13.79
00:37:25.19
02:46:24.76
03:23:49.96
00:02:23.80
03:26:13.76
01:18:34.82
04:44:48.59
04:44:48.59 19 7 7 Q
20 Triathlon Team SIBUR 1 (Gonchar Maksim (1985) / Ovchinnikov Andrey (1981) / Gonchar Maksim (1985)) 1031
Мужские
00:38:43.83
00:38:43.83
00:02:00.26
00:40:44.10
02:38:51.43
03:19:35.53
00:02:01.28
03:21:36.81
01:24:56.09
04:46:32.91
04:46:32.91 20 13 12 Q
21 ABST mix (Gosteva Elizaveta (1991) / Salnikov Nikolay (1985) / Maltseva Anna (1982)) 1033
Смешанные
00:36:00.93
00:36:00.93
00:02:22.84
00:38:23.77
02:42:12.76
03:20:36.53
00:01:54.08
03:22:30.61
01:29:11.99
04:51:42.61
04:51:42.61 21 8 8 Q
22 FIDELITY1 (Khan Dmitriy (1992) / Khan Dmitriy (1992) / Kruglikov Yaroslav (1990)) 1027
Мужские
00:29:21.00
00:29:21.00
00:04:56.66
00:34:17.66
02:43:24.49
03:17:42.15
00:02:36.48
03:20:18.64
01:33:16.91
04:53:35.55
04:53:35.55 22 14 13 Q
23 Elvadore (Kazakov Sergey (1982) / Cherezov Roman (1991) / Tukmachev Ivan (1990)) 1058
Мужские
00:41:09.61
00:41:09.61
00:02:06.67
00:43:16.29
02:35:34.27
03:18:50.56
00:01:58.83
03:20:49.40
01:35:28.23
04:56:17.64
04:56:17.64 23 15 14 Q
24 TriTovarisha (Zlobina Yulia (1979) / Kamyshnyy Konstantin (1975) / Bodrova Natalia (1984)) 1006
Смешанные
00:40:56.03
00:40:56.03
00:02:22.72
00:43:18.75
02:33:12.59
03:16:31.35
00:01:58.58
03:18:29.94
01:38:10.96
04:56:40.90
04:56:40.90 24 9 9 Q
25 Tatenergo-Generation Company Triathlon Team (Kireev Artem (1983) / Sagetdinov Aydar (1991) / Dinmuhametov Aidar (1991)) 1055
Мужские
00:35:08.73
00:35:08.73
00:02:14.47
00:37:23.20
02:43:46.25
03:21:09.46
00:02:21.46
03:23:30.92
01:35:16.46
04:58:47.39
04:58:47.39 25 16 15 Q
26 SAP CIS Triathlon Team 2 (Mazgushin Alexey (1985) / Saifugaliev Almaz (1978) / Aksenenkov Fedor (1983)) 1044
Мужские
00:39:55.49
00:39:55.49
00:02:16.56
00:42:12.05
02:43:53.46
03:26:05.52
00:02:06.54
03:28:12.06
01:32:30.05
05:00:42.12
05:00:42.12 26 17 16 Q
27 ZhiMM (Anna Gavrilova (1984) / Kiselev Mikhail (1980) / Edunov Andrew (1979)) 1064
Смешанные
00:42:25.26
00:42:25.26
00:02:56.68
00:45:21.95
02:33:00.03
03:18:21.99
00:01:50.07
03:20:12.06
01:41:51.71
05:02:03.78
05:02:03.78 27 10 10 Q
28 N.A.S. ne dogonyat (Shcherenko Anna (1989) / Shcherenko Anastasia (1989) / Grebeneva Svetlana (1995)) 1032
Женские
00:31:50.75
00:31:50.75
00:01:57.19
00:33:47.95
02:53:54.73
03:27:42.68
00:02:07.31
03:29:49.99
01:33:03.21
05:02:53.21
05:02:53.21 28 1 1 Q
29 adi star girls (Sinitsyna Nina (1980) / Shaposhnikova Yulia (1990) / Chelysheva Anastasia (1990)) 1056
Женские
00:37:38.51
00:37:38.51
00:02:33.44
00:40:11.95
02:58:40.82
03:38:52.78
00:02:03.83
03:40:56.61
01:22:59.90
05:03:56.51
05:03:56.51 29 2 2 Q
30 GoGA (Gerasimenko Artem (1985) / Akhunianov Irek (1986) / Golubkov Maxim (1986)) 1000
Мужские
00:45:07.19
00:45:07.19
00:02:12.57
00:47:19.76
02:36:24.00
03:23:43.77
00:01:53.95
03:25:37.73
01:42:11.75
05:07:49.48
05:07:49.48 30 18 17 Q
31 S.A. Ricci Triathlon Team II (Averkin Alexander (1981) / Babonin Yuriy (1976) / Astrein Dmitriy (1981)) 1024
Мужские
00:42:22.62
00:42:22.62
00:02:18.97
00:44:41.60
02:38:21.36
03:23:02.97
00:02:22.17
03:25:25.14
01:44:16.99
05:09:42.14
05:09:42.14 31 19 18 Q
32 Triathlon Team SIBUR 2 (Samarin Stanislav (1973) / Martinov Andrey (1985) / Samarin Stanislav (1973)) 1036
Мужские
00:45:59.44
00:45:59.44
00:02:26.25
00:48:25.69
02:45:50.18
03:34:15.88
00:01:57.87
03:36:13.76
01:33:43.33
05:09:57.10
05:09:57.10 32 20 19 Q
33 Meldoniy Triathlon Team (Selezneva Anna (1981) / Belokurov Valery (1992) / Vasilyev Mikhail (1986)) 1050
Смешанные
00:40:07.27
00:40:07.27
00:02:24.05
00:42:31.32
02:25:26.62
03:07:57.95
00:02:02.75
03:10:00.70
02:05:58.84
05:15:59.55
05:15:59.55 33 11 11 Q
34 Fidelity (Danilov Kliment (1992) / Rakhimzhanov Ravkat (1988) / Tapalova Karina (1991)) 1039
Смешанные
00:36:22.97
00:36:22.97
00:02:07.80
00:38:30.77
02:50:10.14
03:28:40.92
00:02:09.38
03:30:50.30
01:48:48.02
05:19:38.33
05:19:38.33 34 12 12 Q
35 Rocket jump (Reshetilova Viktoriya (1985) / Belgorodsky Alexander (1973) / Saenko Anna (1982)) 1026
Смешанные
00:39:10.33
00:39:10.33
00:03:11.92
00:42:22.26
02:49:09.89
03:31:32.16
00:02:54.79
03:34:26.96
01:48:58.02
05:23:24.98
05:23:24.98 35 13 13 Q
36 Triathlon Team SIBUR 3 (Iadykina Nataliia (1988) / Chechnev Pavel (1976) / Elinson Sergey (1988)) 1034
Смешанные
00:42:22.36
00:42:22.36
00:02:12.52
00:44:34.89
03:09:30.20
03:54:05.09
00:02:20.15
03:56:25.25
01:31:07.68
05:27:32.93
05:27:32.93 36 14 14 Q
37 Fizteh.Finish (Milikov Emil (1992) / Ponomaryev Evgeniy (1994) / Kitashov Fedor (1996)) 1037
Мужские
00:41:44.44
00:41:44.44
00:02:24.08
00:44:08.52
03:14:21.06
03:58:29.59
00:02:27.86
04:00:57.45
01:26:41.38
05:27:38.84
05:27:38.84 37 21 20 Q
38 SberTryoshki (Akhmetova Gulnara (1972) / Byakina Mariya (1977) / Sadovnikova Aleksandra (1987)) 1005
Женские
00:40:01.51
00:40:01.51
00:02:16.30
00:42:17.82
02:56:48.00
03:39:05.82
00:02:11.48
03:41:17.30
01:47:55.04
05:29:12.35
05:29:12.35 38 3 3 Q
39 BegImoty (Gavrin Denis (1979) / Zakharov Valeriy (1962) / Dmitrieva Irina (1976)) 1008
Смешанные
00:35:02.53
00:35:02.53
00:02:53.19
00:37:55.73
02:32:52.69
03:10:48.42
00:02:32.47
03:13:20.89
02:19:08.44
05:32:29.34
05:32:29.34 39 15 15 Q
40 Olimpiyskie nadezhdy (Fomina Anna (1986) / Merkulova Valeriya (1980) / Burkova Anna (1982)) 1053
Женские
00:39:33.80
00:39:33.80
00:03:13.82
00:42:47.62
03:13:43.32
03:56:30.95
00:02:54.17
03:59:25.12
01:38:41.80
05:38:06.92
05:38:06.92 40 4 4 Q
41 Sinergia Stars (Mukhametshin Artur (1988) / Nigmatullin Artur (1982) / Kharipov Ildar (1989)) 1038
Мужские
00:43:05.13
00:43:05.13
00:02:28.48
00:45:33.61
02:46:33.45
03:32:07.06
00:02:39.22
03:34:46.29
02:06:22.95
05:41:09.25
05:41:09.25 41 22 21 Q
42 NFN TOM (Antipina Albina (1988) / Kurilov Vladimir (1969) / Seleznev Roman (1986)) 1009
Смешанные
00:39:08.72
00:39:08.72
00:02:27.44
00:41:36.16
02:46:53.02
03:28:29.19
00:02:47.30
03:31:16.49
02:10:29.03
05:41:45.52
05:41:45.52 42 16 16 Q
43 I TRI’d (Smolyarenko Marina (1990) / Sharov Aleksandr (1989) / Sharov Aleksandr (1989)) 1047
Смешанные
01:01:59.43
01:01:59.43
00:02:30.06
01:04:29.49
02:46:10.30
03:50:39.80
00:03:27.72
03:54:07.53
01:50:54.72
05:45:02.26
05:45:02.26 43 17 17 Q
44 TrikAtlety (Skvortsova Mari (1987) / Kazupeev Mikhail (1984) / Haritonova Julia (1980)) 1012
Смешанные
00:43:26.27
00:43:26.27
00:01:50.56
00:45:16.84
03:13:11.25
03:58:28.10
00:02:01.15
04:00:29.25
01:48:01.68
05:48:30.94
05:48:30.94 44 18 18 Q
45 Snezhnaya koroleva (Egorov Vlad (1999) / Almazov Ruslan (1979) / Kostina Evgeniya (1977)) 1057
Смешанные
00:44:46.91
00:44:46.91
00:04:58.61
00:49:45.53
03:08:11.02
03:57:56.55
00:03:17.76
04:01:14.32
01:47:27.87
05:48:42.20
05:48:42.20 45 19 19 Q
46 Veselye Pirani (Kirilenko Olesya (1973) / Ermoshina Polina (1988) / Frayman Natalia (1974)) 1013
Женские
00:45:05.81
00:45:05.81
00:02:11.75
00:47:17.56
02:54:26.29
03:41:43.85
00:02:21.57
03:44:05.43
02:04:40.97
05:48:46.41
05:48:46.41 46 5 5 Q
47 Breeze (Kapitonova Evgeniya (1984) / Rakhov Vladimir (1984) / Bochkin Sergey (1984)) 1018
Смешанные
00:44:10.75
00:44:10.75
00:02:24.08
00:46:34.84
02:54:22.30
03:40:57.14
00:02:47.88
03:43:45.03
02:05:46.84
05:49:31.87
05:49:31.87 47 20 20 Q
48 Pulya (Samigullin Damir (1981) / Vasilkov Oleg (1958) / Vasilkova Tatyana (1981)) 1014
Смешанные
00:33:01.50
00:33:01.50
00:02:35.85
00:35:37.36
02:45:06.07
03:20:43.44
00:03:39.74
03:24:23.18
02:29:33.86
05:53:57.04
05:53:57.04 48 21 21 Q
49 Sociable Sociopaths (Nikitina Inna (1981) / Kharchenko Anton (1985) / Kharchenko Anton (1985)) 1059
Смешанные
00:50:29.67
00:50:29.67
00:02:09.00
00:52:38.67
03:02:01.99
03:54:40.67
00:04:52.22
03:59:32.89
01:54:43.50
05:54:16.40
05:54:16.40 49 22 22 Q
50 Unistroy Team (Dmitriev Vladimir (1993) / Gazaliev Khadzhimurat (1981) / Khakimov Rinat (1988)) 1068
Мужские
00:28:31.01
00:28:31.01
00:02:16.18
00:30:47.20
03:36:15.14
04:07:02.35
00:03:00.23
04:10:02.59
01:44:53.65
05:54:56.25
05:54:56.25 50 23 22 Q
51 SAP CIS Triathlon Team 3 (Yashin Nikita (1985) / Pechenin Alexey (1981) / Derkatch Evgeny (1983)) 1043
Мужские
00:45:10.25
00:45:10.25
00:02:03.99
00:47:14.25
03:03:39.56
03:50:53.82
00:02:57.72
03:53:51.55
02:01:13.62
05:55:05.17
05:55:05.17 51 24 23 Q
52 Likos (Zasurtseva Marina (1988) / Kunilovskiy Roman (1987) / Zasurtseva Marina (1988)) 1051
Смешанные
00:48:36.73
00:48:36.73
00:03:02.72
00:51:39.46
03:00:19.84
03:51:59.30
00:03:05.45
03:55:04.76
02:00:09.95
05:55:14.71
05:55:14.71 52 23 23 Q
53 BBI (Bogutskaya Olga (1975) / Buraya Natalia (1966) / Ikonnikov Victor (1978)) 1004
Смешанные
00:43:16.15
00:43:16.15
00:02:29.18
00:45:45.34
03:24:16.35
04:10:01.70
00:02:31.68
04:12:33.39
01:45:15.53
05:57:48.93
05:57:48.93 53 24 24 Q
54 DRESS OFF (Tsvetkova Olga (1985) / Kiryukhina Katya (1986) / Lyubtsova Elena (1984)) 1054
Женские
00:42:14.68
00:42:14.68
00:02:37.61
00:44:52.30
03:19:51.40
04:04:43.71
00:02:25.03
04:07:08.74
01:52:29.31
05:59:38.05
05:59:38.05 54 6 6 Q
55 Tatenergo-Generation Company Triathlon Team1 (Mardikhanov Ayrat (1986) / Dmitriev Anton (1988) / Sattarov Nail (1980)) 1061
Мужские
01:03:04.85
01:03:04.85
00:02:03.59
01:05:08.45
03:08:36.18
04:13:44.64
00:02:47.54
04:16:32.18
01:43:54.68
06:00:26.87
06:00:26.87 55 25 24 Q
56 tribaby.ru (Bolshakova Anna (1982) / Bolshakov Victor (1981) / Bolshakova Anna (1982)) 1003
Смешанные
00:45:29.94
00:45:29.94
00:02:29.10
00:47:59.05
03:09:16.02
03:57:15.07
00:03:07.18
04:00:22.26
02:03:35.92
06:03:58.18
06:03:58.18 56 25 25 Q
57 Tri Belyh Konya (Minkin Denis (1983) / Georgievskii Viacheslav (1982) / Bobrov Denis (1978)) 1017
Мужские
00:44:48.08
00:44:48.08
00:02:27.89
00:47:15.98
03:19:23.93
04:06:39.91
00:02:23.23
04:09:03.15
01:57:45.98
06:06:49.13
06:06:49.13 57 26 25 Q
58 Sinie strely (Kalashnikova Natalia (1984) / Zilberg Yulia (1986) / Kuzmin Aleksandr (1986)) 1016
Смешанные
00:39:52.76
00:39:52.76
00:02:16.94
00:42:09.70
03:36:50.45
04:19:00.16
00:02:14.32
04:21:14.49
01:46:24.38
06:07:38.87
06:07:38.87 58 26 26 Q
59 SAP CIS Triathlon Team 5 (Khalpukov Andrey (1981) / Porkhachev Aleksey (1990) / Kuznetsov Andrey (1976)) 1046
Мужские
00:35:50.40
00:35:50.40
00:02:30.01
00:38:20.42
03:45:28.40
04:23:48.82
00:02:35.63
04:26:24.46
01:43:56.80
06:10:21.26
06:10:21.26 59 27 26 Q
60 DoubleDecker (Klochkova Marina (1983) / Tazheev Damir (1984) / Klochkova Marina (1983)) 1010
Смешанные
00:44:05.98
00:44:05.98
00:03:05.18
00:47:11.16
03:27:58.80
04:15:09.96
00:02:57.28
04:18:07.25
02:00:28.40
06:18:35.65
06:18:35.65 60 27 27 Q
61 SAP CIS Triathlon Team 4 (Kandyba Mikhail (1985) / Kandyba Mikhail (1985) / Kavkina Elena (1991)) 1042
Смешанные
00:34:15.70
00:34:15.70
00:04:10.04
00:38:25.74
03:08:19.39
03:46:45.13
00:02:11.67
03:48:56.81
02:32:20.27
06:21:17.08
06:21:17.08 61 28 28 Q
62 Barsuchata (Savina Lada (1992) / Borisenko Julia (1980) / Popova Yuliya (1982)) 1029
Женские
00:41:06.13
00:41:06.13
00:03:42.01
00:44:48.15
03:28:01.57
04:12:49.72
00:02:20.92
04:15:10.65
02:31:48.31
06:46:58.96
06:46:58.96 62 7 7 Q

Didn't finish (2)

# Number Category Swim 1.93 km 1st Transition Bike 90 km 2nd Transition Run 21.1 km Result Absolute rank Gender rank Category rank Status
1 MushRoomS tEam (Tumanov Denis (1984) / Nabiev Rustam (1985) / Konovalova Natalya (1985)) 1048
Смешанные
00:37:08.59
00:37:08.59
00:02:36.52
00:39:45.11
03:27:04.58
04:06:49.70
00:02:11.18
04:09:00.88
01:29:39.97
05:38:40.86
- DNF
2 OPRF (Poletaev Vladlen (1966) / Lanin Pavel (1986) / Peshkov Mikhail (1987)) 1065
Мужские
00:31:54.13
00:31:54.13
00:01:57.30
00:33:51.44
02:16:03.53
02:49:54.98
00:11:10.55
03:01:05.53
01:20:58.29
04:22:03.83
- DNF

Didn't start (4)

# Number Category Swim 1.93 km 1st Transition Bike 90 km 2nd Transition Run 21.1 km Result Absolute rank Gender rank Category rank Status
1 Ironmatryoshki i Ko (Sadovnikova Aleksandra (1987) / Denisov Aleksandr (1983) / Kryuchkova Tatyana (1976)) 1030
Смешанные
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- DNS
2 JET (Brovkovich Yuliya (1978) / Telnov Eduard (1968) / Brovkovich Yuliya (1978)) 1015
Смешанные
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- DNS
3 Procherk (Khmelevskaya Valeria (1980) / Nagieva Tamilla (1974) / Nagieva Tamilla (1974)) 1028
Женские
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- DNS
4 V.A.D. TriTeam (Gusev Vitali (1985) / Pokazeev Anton (1980) / Burma Dmitriy (1984)) 1007
Мужские
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- DNS